درباره CND

شرکت شبکه گستران پایتخت با هدف ارائه تجهیزات و خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس شد.این شرکت توانسته به پشتوانه تجربه پانزده ساله مدیران خویش و با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد و دانش فنی لازم با تکیه برتکنولوژی روز دنیا گامی استوار در راستای رشد صنعت IT برداشته و در همین زمینه با ارائه بهترین تجهیزات و خدمات، ماموریت اصلی خویش که جلب رضایت و تضمین منافع مشتریان می باشد را به نحو احسن انجام دهد.

این شرکت دارای رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک به شماره 158143 وگواهی ISO/IEC27001:2013   و ISO20001-1:2011 مرتبط با نظام مدیریت امنیت اطلاعات نیز می باشد.

شرکت با بهره گیری از توان تخصصی کارشناسان و مدیران برجسته و مجرب, موفق شده تا مجموعه ای با تخصص های گوناگون درزمینه های شبکه های کامپیوتری گرد آوری نموده و در سایه این توانائی ها بستری مناسب جهت اجرای پروژه های گوناگون در زمینه های مختلف شامل : Data center , مجازی سازی ,  LAN, SOC, NOC, WAN, Security, VOIP, SAN, Server, UPS و ... فراهم نماید.

شرکت طی سالهای گذشته توانسته با تقویت زیر ساختهای علمی و عملی خویش و ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان،حوزه فعالیت خویش را گسترش داده و نمایندگی محصولات مختلفی را در زمینه های گوناگون کسب نماید.

در حوزه بازرگانی و تهیه و تامین کالا، شرکت توانسته تا کنون علاوه بر عرضه تخصصی محصولات و ملزومات شبکه و یو پی اس مشتمل بر کابل ها و اتصالات مختلف در گروه های مسی و فیبر نوری، در تهیه و تامین سایر ملزومات بخش فعال و غیر فعال شبکه های داده و مخابراتی و یو پی اس های توان  پایین ,متوسط و توان بالا و ترانس های تثبیت در طراحی و اجرای شبکه های مذکور موفقیت کسب نموده و افتخار ارائه کالا و خدمات به نحو احسن به سازمانها و  نهادها و ارگانهای و شرکت ها را دارا می باشد.

حوزه فعالیت شرکت

بطور کلی می توان زمینه های فعالیت شرکت را به سه بخش تقسیم بندی کرد:

 1. بازرگانی
 2. بازاریابی و فروش 
 3. خدمات فنی و مهندسی

فعالیتهای حوزه بازرگانی

این شرکت سالهاست که اقدام به وارد نمودن تجهیزات شبکه,سرور و ذخیره سازی می نماید. هدف از این اقدام، تامین کالاهای با اصالت و باکیفیت بوده که علاوه بر تضمین سرویس دهی مناسب از نظر قیمت و سرعت تحویل کالا نیز شرایط بسیار مناسبی را ارائه خواهد کرد. در همین رابطه تا کنون شرکت شبکه گستران پایتخت در زمینه واردات محصولات شرکت هایCisco, Linksys, HP, EMC   Juniper خدمات ارزنده ای به مشتریان خود ارائه نموده است  . نکته حائز اهمیت در این زمینه آنست که این شرکت بیشتر توجه خود را روی واردات کالاهای High Technology  شرکت های ذکر شده، معطوف نموده است. برای مثال می توان به HP Blade infrastructures,  EMC VNX Series ,HP 3PAR Storages ,HP XP Storages ,Cisco Core Switches ,Cisco Nexus Series ,Cisco High performance Router ,Cisco ASA Firewalls             اشاره کرد.

همچنین شرکت شبکه گستران پایتخت به عنوان تنها نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات Sitecom در ایران فعالیت می نماید. تجهیزات شبکه Sitecom  با فلسفه تسهیل در کار طراحی شده است و محصولات این برند به دو گروه تجهیزات شبکه در رده SOHO و لوازم جانبی IT تقسیم می شود.

فعالیتهای حوزه بازاریابی ، فروش 

واحد فروش این شرکت با همکاری جمعی از مهندسان و متخصصان و کارشناسان فروش آموزش دیده در حوزه فن آوری اطلاعات ، به شناخت و بازاریابی مشتریان در این حوزه می پردازد و پس از آن ضمن بررسی درخواست و نیاز مشتریان و طبقه بندی ، محصول متناسب با نیازمندی آنان را ارائه می نماید. درک درست و شناخت مناسب از نیاز مشتریان به این مجموعه کمک میکند تا با سرعت عمل و دقت بیشتری در تامین،تجهیز،مشاوره و ارائه خدمات فروش و پس از فروش  به فعالیت خود ادامه دهد. این دقت نظر مجموعه جهت جلب رضایتمندی  و آسودگی مشتریان  می باشد. 

 فعالیتهای حوزه خدمات فنی و مهندسی

عمده فعالیت شرکت به بخش های زیر قابل تقسیم می باشند:

 1. مشاوره، طراحی ، نصب و راه اندازی شبکه محلی (  Enterprise LAN)
 2. امنیت داده ها و شبکه های کامپیوتری (DATA NETWORK  SECURITY)
 3. طراحی و پیاده سازی شبکه های بی سیم(WIRELESS)
 4. طراحی و پیاده سازی مراکز داده  ( DATA CENTER)
 5. سرویسهای مراکز داده  
  • راهکارهای سوئیچینگ و مسیر یابی شبکه Routing & Switching
  • مدیریت پهنای باند اینترنت Internet Bandwidth Management
  • مانیتورینگ شبکه Network Monitoring
  • و...
 6. IP Telephony
 7. طراحی و پیاده سازی سیستم های ذخیره سازی انبوه(SAN)
 8. طراحی و پیاده سازی ساختارهای مجازی و سرویسهای جانبی آن 
 9. خدمات بهینه سازی دیتابیس