نگزنس- NEXANS

شرکت نگزنس که تولید کننده کابل مس و کابل فیبر نوری برای پروژه های زیر ساخت و بازارهای صنعتی (به ویژه کشتی سازی ، نفت و بخشهای مربوط به هوانوردی ) در کشور فرانسه بوده و بزرگ ترین تولید کننده  کابل در جهان است.

یکی دیگر از محصولاتی که در سبد فروش شرکت شبکه گستران پایتخت قرار دارد ، نگزنس  است. این کمپانی در کشور فرانسه  است و با سابقه بسیار بالا ، به عنوان یکی از با تجربه ترین شرکت ها  در بین برند های اروپایی با ارائه سبد کامل محصولات که تجهیزات شبکه های اداری(OFFICEBASE  )، تجهیزات از پیش ساخته شده دیتا سنتر با جدیدترین متدلوژی ساخت ، و همینطور تجهیزات شبکه های صنعتی ، که کمپانی نگزنس جزو پیشگامان تولید تجهیزات در این زمینه است. بدون اغراق میتوان شرکت نگزنس را جزء برترین تولید کنندگان تجهیزات پسیو شبکه و مخابرات دانست و محصولات کابلهای مسی و فیبر  و دیگر محصولات خروجی این شرکت دارای بهترین کیفیت در بین تولید کنندگان مشابه قرار دارد. این حضور صنعتی تقریبا در 40 کشور و بیش از 22000 کارمند و فروش حدود 5 میلیارد یورو در سال است.نگزنس در سال 2000 به عنوان واحد کسب کار از شرکت ارتباطات راه دور موبایل پس از خریداری تعدادی از شرکت های تولید کننده کابل ، تاسیس شد و بعد از یک سال توانست در بورس اوراق بهادر پاریس وارد شود.

کارشناسان شرکت شبکه گستران پایتخت سعی بر این داشته اند که با اتکا به توان فنی خود و توانایی های کمپانی نگزنس انرژی بالایی برای فرهنگ سازی استفاده از این تجهیزات در محیط های صنعتی صرف کرده اند. ساخت محیط هایی مطابق  استانداردهای روز دنیا ،جزو هدف های اصلی این شرکت است . استاندارهایی از قبیل مقاومت در برابر شک الکتریکی،تشعشع، حرارت ، گرد و خاک ، ضربات ناگهانی ارتعاشات ، آب اسپری شده ،غوطه وری در آب ،و.....

استاندارهایی نظیر60176-3-106 , EN 50155  IEC 60512-4-1,IEC 

تجهیزات شبکه هم به صورت end –end  با بالاترین کیفیت عرضه می گردد. کیفیت بی نظیر کابل هاو تجهیزات شبکه در Category  های مختلف (CAT5e,Cat6,Cat6A,CAT7 ) ، موجودی های بالا در انبار، حمل سریع به محل ، داشتن راهکارهای مناسب برای هر نیازی از مهمترین امتیازات است که باعث شود اعتماد مشتری به صورت کامل جلب شود.